GuruHealthInfo.com

Žena pala 48 kilograma na zelenim čajem

Video: Kako sam smršavio od 63 do 45 kilograma (moja priča)

Stanovnik je Velika Britanija Samantha Reese (Samantha Rees) uspio izgubiti 106 funti (48 kilograma) od viška težine malo više od godinu dana, pio 9 šalica zelenog čaja dnevno.

Samantha, majka dvoje djece, koji nisu uključeni u sportu, kaže da je jedina tajna njezina uspjeha je zeleni čaj i ograničenje masne hrane.

Žena je odlučila uložiti napor nakon ljeta prošle godine bio je na vagu i vidjela nevjerojatan rast po 250 funti (gotovo 113 kg).

Njezin prijatelj predložio da pokuša zeleni čaj za mršavljenje, i Samantha, što je u očaju svom strašnom fizičkom stanju, odlučila se osloniti na ovim proizvodom, sve dok ne vidite barem neke rezultate.

Izdanje The Sun prenosi riječi Samantha: „Počeo sam piti 4 šalice zelenog čaja dnevno za prvi mjesec, i odmah primijetio razliku. Izgubio sam više od 6 kilograma masti i osjećao sasvim u redu. "

Nakon velik uspjeh prvih žena povećati dnevnu normu od zelenog čaja do 9 čaše. Međutim, objava ne određuje ono što iu kojim količinama vidio Samanthu prije prelaska u zelenom čaju.

„Naravno, jedem pravilno, izbjegavanje masne hrane i ograničiti unos čaja s mlijekom, ali moj metabolizam očito ubrzano,” - kaže žena koja je u kolovozu 2015 teži 133 funti. To je ta brojka i bila izvorna namjena.

Jedan od stručnjaka ispitanih od strane medicinske online magazin WedMD, komentirao je Samantha uspjeh na sljedeći način: „Zeleni čaj sam po sebi nije neki čaroban napitak za mršavljenje, ali to je dobra zamjena za napitke sa šećerom. Ako pijete dnevno 1-2 šalice zelenog čaja umjesto cola limenke u roku od samo 1 godinu, dobit ćete manje od 50.000 kcal energije. "
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Čaj sakrij tragove dopingaČaj sakrij tragove dopinga
Zeleni čaj je nespojiva sa željeznim pripremamaZeleni čaj je nespojiva sa željeznim pripremama
Zeleni čaj smanjuje učinak antihipertenzivaZeleni čaj smanjuje učinak antihipertenziva
Dvije čaše vode prije obroka može pomoći da izgubite težinu?Dvije čaše vode prije obroka može pomoći da izgubite težinu?
Nevjesta dobivanjem težine oko 2 kg, nakon vjenčanjaNevjesta dobivanjem težine oko 2 kg, nakon vjenčanja
Znanstvenici su otkrili vezu između mozga i smanjenje pretilostiZnanstvenici su otkrili vezu između mozga i smanjenje pretilosti
Čaj: korist i šteta, vrste čajaČaj: korist i šteta, vrste čaja
KozmetikaKozmetika
Rusi platili dug 69 kilograma stvariRusi platili dug 69 kilograma stvari
Zeleni čaj krši metabolizam stanica rakaZeleni čaj krši metabolizam stanica raka
» » » Žena pala 48 kilograma na zelenim čajem
© 2020 GuruHealthInfo.com